Konsulting biznesowy

Duże doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez ostatnie 20 lat, pozwala nam na dostarczanie usług na najwyższym możliwym poziomie!

Co możemy Państwu zaoferować?

Konsulting biznesowy powinien bazować przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu między Klientem a firmą konsultingową. Duże doświadczenie, które udało nam się zdobyć przez ostatnie 20 lat, pozwala nam na dostarczanie usług na najwyższym możliwym poziomie!ie.
Naszym klientom zapewniamy całościowe wsparcie – poczynając od formułowania oczekiwań, poprzez kształtowanie i optymalizację procesów wdrażania strategii, aż po raport i analizę z już przeprowadzonych działań!

Skupiamy się przede wszystkim na:

  • kontroli realizacji strategii
  • planowaniu finansowym i operacyjnym
  • budżetowaniu
  • prognozowaniu
  • konsolidacji finansowej

W skład naszych usług konsultingowych dla biznesu wchodzi m.in:

Projektowanie przedmiotów

Mawiają, że dobry projekt to połowa sukcesu! Może właśnie dlatego ten etap warto powierzyć profesjonalistom? Projektowaniem produktów i usług zajmujemy się od ponad 20 lat!
Wykorzystujemy nowoczesną technologię druku 3D, na bazie której przygotowujemy prototypy produktu lub wdrażamy tzw. produkcję niskoseryjną. Przygotowujemy również produkty do druku 2D oraz tworzymy całościowe identyfikacje wizualne dla marek.

Dystrybucja i logistyka

Wprowadzenie produktu na rynek to proces, który musi być perfekcyjny od A do Z! Tylko w taki sposób finalnie przyniesie zamierzone efekty. Jednym z końcowych etapów jest dystrybucja produktu lub usługi. Mogłoby się wydawać, że to jedynie formalność, jednak trzeba wiedzieć, że nawet w przypadku najlepszego produktu, trzeba zadbać, aby jego dystrybucja spełniała najwyższe standardy. To właśnie dlatego warto powierzyć ten proces profesjonalistom.


Od ponad 20 lat działamy dla biznesów z różnych branż. Wprowadzamy produkty na rynek oraz pomagamy w prowadzeniu działań logistycznych. Zaufaj doświadczonej firmie konsultingowej i spraw, aby Twój biznes działał perfekcyjnie od A do Z.

Ecommerce B2B i B2C

Świadczymy usługi konsultingowe dla biznesów opartych na funkcjonowaniu sklepu internetowego! Zwracamy uwagę na użyteczność, responsywność, bezpieczeństwo, dostosowanie pod kątem SEO oraz warunki techniczne, które powinien spełniać każdy sklep! Warto zaznaczyć, że doradzamy zarówno firmom z sektora e commerce B2B (np. hurtownie), jak i tym obsługujących klientów prywatnych (sklepy internetowe B2C).

Budowanie kanałów sprzedaży

Niestety sama wiedza odnośnie tego, jak sprzedawać, to nie wszystko! Ważne będzie budowanie kanałów sprzedaży. Kompleksowo zajmujemy się wprowadzaniem produktów na rynek, jak również świadczymy szereg rozwiązań logistycznych. Specjalizujemy się zarówno w dystrybucji online, jak i offline. Współpracujemy z najlepszymi administratorami oprogramowania dla e commerce, jak również posiadamy szeroką sieć dostawców na całym świecie. Z nami otrzymasz pewność, że Twój produkt nie tylko sprzeda się dobrze, ale wszędzie tam, gdzie będzie pożądany.

Optymalizacja procesów biznesowych w firmie

Dbamy o to, aby naszym klientom radzić w sposób ekspercki, ale i przystępny oraz zrozumiały. Wierzymy, że optymalizacja procesów biznesowych w firmie z naszą pomocą to tylko początek historii, którą później klient już sam będzie rozwijał!

Zaczynamy od wdrożenia praktycznych rozwiązań i stworzenia strategii biznesowej, która będzie skuteczna teraz, ale i w perspektywie długofalowej. Prowadzimy pogłębioną analizę rynku, który sprawdzamy również pod kątem konkurencji. Naszym Klientom dostarczamy wyselekcjonowane informacje dostosowane perfekcyjnie do ich biznesów! Korzystając z naszych usług, można liczyć na w pełni indywidualne podejście do każdego przypadku.

Outsourcing Project Managera

Dość niespotykaną usługą z naszej oferty, której próżno szukać u konkurencji jest outsourcing project managera. Taka osoba najczęściej pracuje na kontrakcie u naszego klienta, dzięki czemu ma szansę mocniej zagłębić się w struktury organizacyjne i lepiej poznać procesy funkcjonowania danej firmy.

Zewnętrzny project manager pomaga m.in. w budowaniu harmonogramu (zarówno prac, jak i zadań pracowników), budżetowaniu projetów, czy późniejszym zarządzaniu. Taka osoba może także brać udział w budowaniu kanałów sprzedaży, czy wdrażaniu informatycznych systemów zarządzania. Kontrola ze strony doświadczonego pracownika pozwala na bieżąco zredukować błędy, jak również wdrażać przyszłościowe strategie, które pomogą w funkcjonowaniu firmy.

Marketing internetowy

Firmy sprawdzamy również pod względem marketingu online. Reklama w Social Media to dziś integralny element działań promocyjnych większości marek – czy robisz to dobrze? Szczególnie w przypadku sklepów internetowych warto zwrócić uwagę na pozycjonowanie, czyli tzw. SEO. Nie bez znaczenia będą także płatne reklamy w sieci Google, czy na Facebooku i Instagramie – te pozwalają m.in. kierować ruch na stronę oraz zwiększać świadomość marki.

Wejście na rynki UE

Jeśli chodzi o wdrażanie produktów i usług naszych klientów nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do Polski. Współpracujemy z wieloma klientami, którzy działają na rynkach międzynarodowych. Świadczymy wsparcie podczas procesu wprowadzania produktu na rynek UE. Identyfikujemy dyrektywy i wymagania, sprawdzamy normy Unijne, określamy strategie uzyskania zgodności produktu, oceniamy zgodność EMC, tworzymy foldery dokumentacji technicznej, tworzymy deklaracje oraz przypisujemy znaki CE.

Wejście na rynek Polski

Każdy biznes przed wejściem na rynek musi przejść przez kilka etapów. Niezależnie od tego, czy Twoja firma zajmuje się sprzedażą, czy może świadczy usługi, aby zacząć prosperować na pełnych obrotach, musi spełniać pewne wytyczne i dyrektywy obowiązujące w naszym kraju.

Na całe szczęście nie musisz ich wszystkich znać! W szerokiej gamie naszych usług konsultingu dla biznesu posiadamy również taką, która pomaga wprowadzić firmę na rynek! Oferujemy zespół doświadczonych handlowców, który zadba o poprawność wszystkich procesów, a w dodatku sprawi, że ich efekty pojawią się możliwe jak najszybciej!

Dofinansowanie unijne projektów B+R

Unia Europejska wspiera przedsiębiorców w realizacji projektów inwestycyjnych oraz badawczo-rozwojowych. Z tego tytułu można otrzymać naprawdę pokaźne sumy, jednak, aby tak się stało, konieczne jest napisanie projektu, który będzie przystosowany do wytycznych, a co za tym idzie, komisja z dużym prawdopodobieństwem rozpatrzy go na korzyść wnioskodawcy.

Tak się składa, że mamy ogromne doświadczenie w temacie wniosków o dofinansowanie, a co więcej sami kiedyś taki grant dostaliśmy. Oferujemy kompleksowe doradztwo w obliczu wnioskowania o środki inwestycyjne z programów dotacyjnych UE. Doradzamy zarówno polskim firmom, jak i zagranicznym inwestorom. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, dlatego z nami możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, bezbłędnie, a co najważniejsze przyniesie zamierzony efekt.